logo
logoNápojové automaty

Provozujeme, pronajímáme nebo prodáváme tyto typy automatů:

Nápojové automaty RHEA

Piccolo XS

piccolo_xs

Charakteristika produktu:

Velmi reprezentativní stroj nabízí široký sortiment nápojů, jednoduchou obsluhu a kontrolu prodeje. K jeho přednostem patří sekundová rychlost přípravy nápojů (9 sec./ nápoj), prvotřídní kvalita a spolehlivost. Zkrátka je všude tam, kde ho potřebujete.

Varianty: model H/3 a E/3

fotogalerie možných provedení

piccolo_xs piccolo_xs piccolo_xs piccolo_xsXM

model_xm

Charakteristika produktu:

Tento typ byl navržen, aby sloužil v menších provozech a zároveň vynikal vysokou kvalitou. XM provádí veškeré funkce, jež byste mohli očekávat od většího stroje. Dodává se jak ve verzi INSTANT (3-5 kontejnerů), tak i ve verzi SPRESSO. Možno objednat i s podstavcem.

Varianty: model E/4 a H/5

fotogalerie možných provedení

model_xm model_xm model_xm model_xmXL

model_xl

Charakteristika produktu:

Automat XL H/6 s kapacitou 300 kelímků svým širokým sortimentem splňuje všechny podmínky komfortního poskytování více druhů teplých nápojů. Hodí se do středních a větších firem.

Varianty: model H/6 a E/6

fotogalerie možných provedení

model_xl model_xl model_xl model_xlXM 180

XM 180

Charakteristika produktu:

XM 180 je plně automatický nápojový automat na teplé nápoje s 10 volbami a kapacitou 180 pohárků. Technologie XM 180, nejmodernější elektronika firmy Rhea Vendors a trojnásobná kontrola teploty vody, Vám zajišťuje vysokou kvalitu nápojů.

XM 180 je vhodný do menších a středních firem.
Luce-H6

Luce-H6

Charakteristika produktu:

LUCE H6 byla vyvinuta firmou Rhea Vendors jako střední typ automatu na teplé nápoje. Upoutá Vaši pozornost nejen moderním designem a prosvětleným předním panelem, ale i mimořádným výkonem. Plná nabídka a nízké náklady představují ideální řešení pro Vás. Rozsáhlé menu nápojů na 12 voleb s kapacitou 500 pohárků je samozřejmostí. Elektronika automatu LUCE H6 komunikuje s nejrůznějšími platebními systémy (čtečka bankovek, karet, kreditních klíčů, žetonů...) v provedení Executive nebo MDB/ICP.

LUCE H6 se hodí především pro veřejné prostory.

Nabízíme modely: H/7, H/7FP

fotogalerie možných provedení

luce luce luceSagoma-H5

Sagoma-H5

Charakteristika produktu:

SAGOMA H5 byla vyvinuta firmou Rhea Vendors jako automat na teplé nápoje. Široká nabídka a nízké náklady představují ideální řešení pro Vás. Rozsáhlé menu, 12 voleb nápojů s kapacitou 500 pohárků je samozřejmostí. Elektronika automatu SAGOMA H5 komunikuje s nejrůznějšími platebními systémy (čtečka bankovek, karet, kreditních klíčů, žetonů...) v provedení Executivenebo MDB/ICP.

SAGOMA H5 se hodí především pro veřejné prostory.

Nabízíme modely: E/4, H/5, H/5-FP, H5/FG

fotogalerie možných provedení

sagoma sagoma sagomaLusoft - - dev.localhost.hosting